Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Забранети посети за поклоненија на Света Гора до крајот на февруари

Со одлука на заменик- управителот на Света Гора до 28 февруари 2021 година е продолжена забраната на сите посети за поклоненија на Света Гора, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close