0_Македонија.ПорталОпштество

Забрана за товарни возила од Маврово кон Дебар и обратно

Забрана за сообраќај, во двете насоки, за товарни моторни возила од 9:40 часот утринава има на патниот правец Дебар-Маврово, соопштија од Автомото сојузот.

Скопје, 27 февруари 2020 (МИА) – Забрана за сообраќај, во двете насоки, за товарни моторни возила од 9:40 часот утринава има на патниот правец Дебар-Маврово, соопштија од Автомото сојузот. бк/

Back to top button
Close
Close