Дописници СветЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

За време на пандемијата Французите заштедија 142 милијарди евра повеќе од нормално

За време на пандемијата Французите заштедија 142 милијарди евра повеќе од нормално,а владата се надева дека тие во голема мерка ќе ги потрошат овие заштеди на производи или услуги во Франција за поддршка на активностите, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close