0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

За седум отсто намалено вкупното производство на шумски производи

За седум отсто е намалено вкупното производство на шумски производи во државните шуми во третото тримесечје од 2019 година во однос на истиот период лани.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close