Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

За Русија – САД и Чешка се „непријателски држави“

Руската влада формално ги означи Чешка и САД како „непријателски земји“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close