0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

За ранливите категории Општина Богданци ќе субвенционира комунални услуги

Општина Богданци и оваа година обезбеди средства за субвенционирање на комунални услуги за граѓаните од социјално загрозените категории за кои имаше рапишано јавен оглас.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close