БалканБалкан.ПорталДописници Свет

За победата Рама доби дрес од Јувентус 

Италијанскиот фудбалски клуб во знак на почит честитајќи му ја победата на Рама му испратил дрес со бројот три, во чест на добиениот трет мандат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close