0_Магазин.ПорталЗанимливости

За малку уапсена уште една египетска „инфлуенсерка“

Претставник на ресорното министерство ја нарече облеката на Ел-Шими - тесен бел фустан со појас и околувратник со традиционална монистра - „несоодветна“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close