БалканБалкан.Портал

За изборите во Бугарија пријавени 31 политичка партија и 8 коалиции

Ова вчера го објави портпаролот на Централната изборна комисија Тања Цанева по истекот на рокот за прифаќање на документите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close