Општински вестиСкопје

За Илинден – 2 Август јавниот превоз по неделен возен ред, дежурни три билетарници

Во понеделник (2. август), поради државниот празник Илинден - Ден на Републиката, јавниот превоз ќе сообраќа по неделен возен ред, а дежурни ќе бидат три билетарници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close