0_Магазин.ПорталЗанимливости

За девет месеци, полицијата била деветпати кај принцот Хари и Меган Маркл

За девет месеци, полицијата била повикана деветпати во домот на британскиот принц Хари и Меган Маркл. Овој податок стана актуелен откако двојката изрази загриженост за одлуката да им се одземе деноноќната лична заштита.

Back to top button
Close
Close