Европа

За денеска во Франција закажани големи протести против рестриктивните мерки

Големи демонстрации против заострувањето на анти-епидемиските мерки се очекуваат денеска во Франција, во трет последователен викенд, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close