Дописници МКДМИА ИстражуваСторија

За децата кои немаат видено магаре во животот, Марко е атракција покрај Луда Мара

Има деца кои немаат видено магаре во животот. Затоа средбата со кроткото животно за нив е вистинско доживување, нешто за што раскажуваат и случка која нема да ја заборават и со радост ќе се сеќаваат на неа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close