Svet.SlajderЕвропа

Зајберт: Германија сè уште не размислува за целосно отворање налето

Германската влада, и покрај падот на бројот на нови случаи на коронавирус, сè уште не гледа можност за целосно отворање во текот на летото.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close