0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Xhonson: Rritja e numrit të të infektuarve me Kovi-19 shkakton shqetësim serioz

Kryeministri britanik Boris Xhonson sot deklaroi se numri në rritje i njerëzve të infektuar dhe të hospitalizuar me Kovid-19 është çështje e "shqetësimit serioz", duke shtuar se ai tani është më pak optimist për hapja e vendit sesa në maj.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close