EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Xhonson: Do ta respektojmë ligjin, Bregzit më 31 tetor

Kryeministri britanik, Boris Xhonson deklaroi sot se Qeveria e tij do ta respektojë ligjin dhe se mbetet i përkushtuar në atë që vendi ta braktisë Bashkimin Evropian me marrëveshjen e arritur.

Back to top button
Close
Close