0_Magazinë.PortalSkena

Xhesika Çestejn dhe Edi Redmejn me triler të ri në Netfliks

Xhesika Çestejn dhe fituesi i Oskarit, Edi Redmejn do t'i luajnë rolet kryesore në filmin e ri të Netfliks. Projekti me titull "Infermierja e mirë" (The Good Nurse), do të kushtojë 25 milionë dollarë.

Los Anxhelos, 24 shkurt 2020 (MIA) – Xhesika Çestejn dhe fituesi i Oskarit, Edi Redmejn do t’i luajnë rolet kryesore në filmin e ri të Netfliks. Projekti me titull “Infermierja e mirë” (The Good Nurse), do të kushtojë 25 milionë dollarë.

Skenari është i Kristi-Karins dhe Tobajas Lind’holm, ndërsa është bazuar në librin e Çarls Greber me titull të njëjtë.

Xhirimi duhet të fillojë së shpejti, ndërsa data e shfaqjes ende nuk është komunikuar. mb/

Таг
Back to top button
Close
Close