0_Sport,PortalFutboll

Xhaka mes Njukasëllit dhe Bundesligës

Njukasëll është i gatshëm ta pranojë lojtarin e mesfushës së Arsenalit, Granit Xhakën, i cili ka probleme serioze me ekipin londinez, transmetojnë mediat britanike.

Back to top button
Close
Close