0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëriVideo deklaratë

Xhaferi: Ta kapërcejmë pandeminë dhe të lëvizim drejt BE-së në vitin 2021

Presidenti i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dërgoi një video urim për qytetarët e vendit për Vitin e Ri 2021, duke ua dëshiruar të gjitha të mirat në planin individual dhe familjar.

Back to top button
Close
Close