0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Xhaferi: Kuvendi duhet të zhbllokohet në çdo nivel, pa kushtëzime dhe ultimatume

Pakoja e pestë e masave antikrizë nuk do të paraqitet para deputetëve nesër. Kuvendi do të vazhdojë seancën e tij të 32-të, ndërsa për dinamikën e mëtejshme të punës do të ketë një koordinim shtesë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close