0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Xhaferi do të dakordojë termin për debat për interpelancë të Spasovskit

– Interpelanca për ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, e cila është në rend dite të mbledhjes së sotme të 39-të, do të mbahet pasi, siç paralajmëroi sot kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, do ta harmonizojë terminin me parashtruesit e kërkesës, deputetët e Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës dhe me ministrin Spasovski.

Back to top button
Close
Close