0_Спорт.ПорталОстанато

Вудс ќе мине  со прекршочна пријава за сообраќајната несреќа

Американскиот голф играч Тајгер Вудс нема да се соочи со кривична одговорност по сообраќајната несреќа во која претрпе сериозни повреди на десната нога, соопшти денеска локалната полиција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close