0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëPolitikë

Vuçiqi me Zaevin dhe Ramën: Rajon më i fuqishëm përmes bashkëpunimit të avancuar rajonal në kuadër të Procesit të Berlinit

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq porositi se rajoni mund të jetë një faktor i rëndësishëm vetëm me bashkëpunim, sepse vetëm së bashku mund të kapërcehen të gjitha sfidat, përfshirë pandeminë aktuale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close