BallkanKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Vuçiq: Së shpejti vazhdim i dialogut me Prishtinën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq sot u takua me përfaqësuesin special të Bashkimit Evropian për Dialogun  Beograd-Prishtinë dhe çështje tjera rajonale nga Ballkani Perëndimor, Mirosllav Lajçak dhe të dërguarin special të Departamentit të shtetit për Ballkanin Perëndimor, Methju Palmer, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Back to top button
Close
Close