0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Vuçiq: Paralajmërimi i Haradinajt për bashkim me Shqipërinë është kërcënim për rajonin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se paralajmërimi i kandidait për presidentin e Kosovës, Ramush Haradinaj, për bashkimin e mundshëm të Kosovës me Shqipërinë paraqet kërcënim jo vetëm për Serbinë, por edhe për rajonin, Evropën dhe tërë botën, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close