0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Вучиќ примен на ВMA поради кардиоваскуларни проблеми, состојбата му е стабилна

Српскиот претседател Александар Вучиќ поради кардиоваскуларни проблеми примен е на Воено-медицинската академија (ВМА) во Белград, соопшти утринава Генералниот секретеријат на претседателот.

Back to top button
Close
Close