Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Анализа на ситуацијата на Косово и притисоците од надвор, забрзување на вакцинацијата, борбата против ораганизираниот криминал и набавка на опрема на безбедоносните агенции и војската беа тема на вчерашната седницата на српскиот Совет за национална бебзбедност, со која председаваше претседателот Александар Вучиќ

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close