БалканДописници Свет

Вучиќ објави како ќе изгледа фабриката за вакцини во Србија

Претседателот на Србија Александар Вучиќ на својот Инстаграм профил објави видео во кое се гледа како ќе изгледа српската фабрика за вакцини, јави допсиникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close