Svet.SlajderБалкан

Вучиќ ја оцени како добра средбата на западнобалканските лидери на Брдо кај Крањ

Српскиот претседател Александар Вучиќ ја оцени како добра денешната средба на лидерите од Западен Балкан на Брдо кај Крањ, која траеше подолго поради усогласување на заклучоците, кои ќе бидат соопштени подоцна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close