0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Втора 24-часовна Светска виртуелната конференција за жени во технологија

Во организација на Глобалното движење „Women in Tech“ денеска во 13 часот ќе започне втората 24-часовна Светска виртуелна конференција за жени во технологија на тема „Дигитална еднаквост за сите“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close