0_Инфопакет.Портал0_Македонија.ПорталВременска прогнозаОпштество

Врнежливо до вторник, од среда стабилизирање на времето

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна маса, до вторник ќе се задржи променливо облачно, врнежливо и посвежо време со пороен дожд и грмежи, соопшти УХМР.

Back to top button
Close
Close