BotëSvet.Slajder

Vriten 11 persona në një sulm të armatosur në Meksikë

Njëmbëdhjetë persona janë vrarë, mes të cilëve edhe një fëmijë, ndërsa janë plagosur një grua dhe një fëmijë në një sulm të armatosur në Meksikën perëndimore.

Back to top button
Close
Close