0_Web_АктуелноВременска прогнозаОпштество

Времето денеска сончево, викендов променливо облачно со услови за слаб дожд

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност, во наредните денови ни претстои променливо облачно време со услови за слаб, локален дожд.

Back to top button
Close
Close