0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Времето денеска променливо облачно со привремени врнежи дожд

Времето денеска ќе биде роменливо облачно со повремени врнежи од дожд, особено претпладне.

Back to top button
Close
Close