Временска прогнозаСервисни информации

Временска прогноза

Времето во земјата денеска ќе биде променливо облачно. На места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Стабилизирање на времето се најавува од среда.

Back to top button
Close
Close