0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.Portal

Vrasje në Inxhikovë

- Një banor i Inxhikovës së Shkupit mbrëmë është vrarë në shtëpinë e tij para bashkëshortes nga dy persona të maskuar.

Shkup, 14 gusht 2020 (MIA) – Një banor i Inxhikovës së Shkupit mbrëmë është vrarë në shtëpinë e tij para bashkëshortes nga dy persona të maskuar.

Sipas informacioneve të para, vrasja kishte ndodhur rreth mesnate kur dy persona me maska në kokë të armatosur kishin hyrë në shtëpinë e banorit 49 vjeçar të Inxhikovës, i kanë kërkuar para dhe e kanë vrarë në korridorin e shtëpisë.

Personat kishin ikur në drejtim të panjohur. fc/

Back to top button
Close
Close