EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Vrasësi i gazetarit investigativ sllovak dënohet me 25 vjet burgim

Gjykata Supreme e Sllovakisë sot e dënoi me 25 vjet burgim vrasësin e gazetarit investigativ Jan Kuciak dhe miken e tij, krime që u kryen në vitin 2018.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close