Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Врачување награди и изложба на фотографии од работилницата „Мостовите на Скопје” со ученици од средните училишта

Врачување на наградите и изложба на фотографии од фото работилницата со ученици од средните училишта на Град Скопје и Државното средно училиште за ликовна уметност и дизајн „Лазар Личеноски“ ќе се одржи денеска во изложбениот салон на училиштето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close