0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Вработен во МВР, сведочеше во случајот „Организатори на 27 април“

Вработен во Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика, Марјан Димовски, денеска сведочеше во случајот против „Организаторите за 27 април“, во однос на вештачењето на мобилните телефони на дел од обвинетите.

Back to top button
Close
Close