Дописници СветСветСвет.Портал

„Ворнер Брос“: Сите премиери во 2021 година во кино и на стриминг

„Ворнер Брос Пикчрс Груп“ (Warner Brоs Pictures Group), една од најголемите светски филмски компании, синоќа во соопштение за јавноста посочи дека сите премиери во 2021 година ќе ги пушта во исто време во кино-салите и на стриминг сервисот Ејч-Би-О Макс (HBO Max).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close