0_Web_АктуелноSvet.SlajderСвет

Вооружен напад на колеџ во Нигерија, киднапирани ученици и наставници

Вооружени лица денеска нападнаа колеџ во северозападна Нигерија, по што исчезнаа тројца наставници и непознат број студенти, соопшти полицијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close