Политички партии

Вонредниот конгрес на ВМРО-ДПМНЕ ќе се одржи под слоганот „Сплотени во победа“, соопшти Иницијативниот одбор

Добар ден на сите и добредојтовте на промоцијата на слоганот под кој ќе се одржи 17-от Вонреден конгрес на ВМРО-ДПМНЕ. ВМРО-ДПМНЕ е Македонија и Македонија е ВМРО-ДПМНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close