0_Web_Избор на уредникотSvet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Вонредни парламентарни избори во Косово

Косовските граѓани со право на глас денеска ќе гласаат на вонредните парламентарни избори, јави дописникот на МИА од Приштина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close