Svet.SlajderСветСвет.Портал

Вонредна состојба во три сојузни држави во САД

Бензинските пумпи од Флорида до Вирџинија почнаа да остануваат без гориво, а цените да растат откако мрежата на американскиот оператор за нафтоводи „Колонијал“ е блокирана петти ден по хакерски напад.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close