0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Вонредна седница на Стопанската комора за прогресивното оданочување, ќе присуствува и Тевдовски

Управниот одбор на Стопанската комора на Македонија денеска ќе одржи вонредна седница за најавеното прогресивно оданочување и ефектот од оваа мерка врз работењето на деловните субјекти.

Back to top button
Close
Close