ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Волонтери во Велика Британија свесно ќе се изложуваат на Ковид-19

Велика Британија денеска ќе стане првата земја во светот која ќе им дозволи на волонтери свесно да бидат изложени на Ковид-19, со цел да придонесат во борбата против пандемијата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close