Дописници МКДОпштински вести

Волонтери од кавадаречкиот Црвен крст се вклучија во одбележувањето на Меѓународниот ден на лицата со попреченост

Волонтери од кавадаречкиот Црвен крст денеска се дружеа со со дечињата од Дневниот центар и посебните паралелки и заедно го одбележаа овој празник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close