0_Магазин.ПорталЗанимливости

Воени кучиња убиле офицер во Австрија

Белгиски овчари, кои се во сопственост на војската, го нападнале 31-годишнот офицер и го усмртиле, соопшти полицијата.

Back to top button
Close
Close