СветСвет.Слајдер

Воената хунта во Мјанмар ослободи над 2.000 политички затвореници

Воената хунта во Мјанмар вкупно ослободи 2.296 затвореници, кои се спротивставуваа на воениот удар извршен на 1 февруари

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close