0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Во вторник јавноста ќе биде информирана за истрагата за увозот на нафтените деривати, порача Николовски

Во текот на утрешниот ден ќе се анализираат сите информации во врска со истрагата за увозот на течни горива, а наредниот ден ќе излеземе со информација за јавноста, соопшти денеска на прес-конференција во Владата, вицепремиерот за борба против корупција Љупчо Николовски.

Back to top button
Close
Close